Site-uri interesante

Sponsori

Alte site-uri

Pagina vizitatorilor

Legaturi cu alte site-uri unde puteti gasi mai multe amanunte despre viata Bisericii

O realizare grafica deosebita, linie melodica pe fundal, actualizat zilnic cu informatii despre viata bisericii si evenimentele cele mai importante, contine fotografii cu manastiri, pagini de istorie bisericeasca, calendar ortodox, interpretari ale unor capitole din Noul si Vechiul Testamen.
Un site care va introduce in tainele sacre si va poate satisface curiozitatea referitoare la cele mai importante probleme pe care Biserica le abordeaza.

site-ul Arhiepiscopiei Bucurestilor Un site care prezinta pe larg activitatea Bisericii Ortodoxe Romane. Nu lipsesc fotografii ale manastirilor, articole din reviste teologice, informatii de ultima ora despre activitatea clerului la nivelul intregii tari.
site-ul Patriarhiei Romane.

AltaVista
Lycos You know us as the Internet's original search engine.
Yahoo! One of the most visited hubs on the Internet, reaching one out of every two Web users.
InfoSeek With over half a million sites, divided into more than 25,000 categories, Yahoo! is both browseable and searchable.
GO Network is a new brand that brings together the very best of the Internet in one, easy-to-use place.
Have Fun!